BLACK FRIDAY V JÁGRTEAMU

Black Friday 2018 v JÁGRTEAMU

Tak už to začalo. Black friday v JÁGRTEAMU. Sleva 30% + zážitkové ceny s Rytíři Kladno + podepsané čepice Nike od Jardy.
SDÍLEJ NA FACEBOOKU

 

PODROBNOSTI A PRAVIDLA PRO BLACK FRIDAY 2018

SLEVA 30%

Sleva platí dne 23.10.2018 pro všechny položky v e-shopu i v kamenné prodejně. Nevztahuje se na položky, které jsou označeny jako AKCE nebo VÝPRODEJ.

 Více informací o slevách

3X SUPER ZÁŽITEK

Tři z vás s nejvyšší hodnotou objednávky odměníme zážitkovým dnem, pořádaným společně s hokejovým klubem Rytíři Kladno. Průvodcem vám bude tiskový mluvčí klubu Vít Heral. Navštívíte legendární kladenský stadion a budete mít možnost vidět jeho zákulisí. Nahlédnete také do kabiny Rytířů. Uvidíte kladenské televizní studio a střižnu, kde se odbavují online přenosy.

Zápas Rytířů budete sledovat ve VIP prostorách s občerstvením, ale navštívíte také střídačku Rytířů a můžete tak vidět utkání očima hráče. Na závěr vás pak čeká setkání s majitelem Rytířů, Jaromírem Jágrem.

 Více informací o tomto bonusu

10X ČEPICE NIKE S PODPISEM JAROMÍRA JÁGRA

všichni návštěvníci, kteří se zaregistrují v pátek 23.11.2018 v našem eshopu nebo na prodejně, budou zařazeni do slosování. Výherce odměníme čepicí NIKE s podpisem Jaromíra Jágra.

 Více informací o soutěži

PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA DO 19:00

V pátek 23.11.2018 vás rádi vás přivítáme naší vzorkové prodejně v Praze - Vršovicích v prodloužené otevírací době od 8:00 do 19:00.

 Kontakt na prodejnu